Sprchové dveře 100×90 cm Huppe Next SIKONEXTD2100STE90

Tento diskontní produkt lze nakoupit prostě tady na našich stránkách v populární kategorii sprchové kouty! Mrkněte na další produkty z této... více informací »
Sprchové dveře 100x90 cm Huppe Next SIKONEXTD2100STE90
Značka: Huppe
13 480 Kč
Přejít do obchodu »
Tento diskontní produkt lze nakoupit prostě tady na našich stránkách v populární kategorii sprchové kouty! Mrkněte na další produkty z této...

Tento diskontní produkt lze nakoupit prostě tady na našich stránkách v populární kategorii sprchové kouty! Mrkněte na další produkty z této populární sekce ve výprodejové akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od výrobce Huppe. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

Sprchové dveře 100x90 cm Huppe Next SIKONEXTD2100STE90 od oblíbené značky se zárukou kvality Huppe jednoduše můžete sehnat tady skutečně levně. Právě nyní za skvělou cenu 13 480 Kč.