Sprchová baterie Paffoni Pavia bez sprchového setu 150 mm chrom CA168

Páková nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu. V oblém designu. V chromovém provedení. Rozteč baterie 150 mm.Tento unikátní produkt je k... více informací »
Sprchová baterie Paffoni Pavia bez sprchového setu 150 mm chrom CA168
Značka: Paffoni
2 526 Kč
Přejít do obchodu »
Páková nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu. V oblém designu. V chromovém provedení. Rozteč baterie 150 mm.Tento unikátní produkt je k...

Páková nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu. V oblém designu. V chromovém provedení. Rozteč baterie 150 mm.Tento unikátní produkt je k dostání právě zde tu na stránkách v kategorii sprchové baterie. Nyní koupíte akční zboží ze zmíněné sekce ve výprodejové akci! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele Paffoni. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Paffoni vám nabízí skvělý sortiment.

Sprchová baterie Paffoni Pavia bez sprchového setu 150 mm chrom CA168 od známého dodavatele Paffoni pohodlně nakoupíte v naší internetové nabídce ve slevě. V současnosti za 2 526 Kč.