Dlažba Fineza Forum beige 30×60 cm mat FORUM31BE

Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě beige v imitaci kamene o rozměru 31x61,8 cm a tloušťce 8,5 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S... více informací »
Dlažba Fineza Forum beige 30x60 cm mat FORUM31BE
Značka: Fineza
499 Kč
Přejít do obchodu »
Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě beige v imitaci kamene o rozměru 31x61,8 cm a tloušťce 8,5 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S...

Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě beige v imitaci kamene o rozměru 31×61,8 cm a tloušťce 8,5 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří, na balkóny. Ve slevě tento výrobek máte možnost pořídit právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v rubrice obklady. Nyní můžete koupit ještě podobné produkty z této známé rubriky za výhodné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte také na další kvalitní kousky od dodavatele Fineza. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Fineza poskytuje kvalitní zboží Však to vidíte sami!

Dlažba Fineza Forum beige 30x60 cm mat FORUM31BE od naší známé značky Fineza jednoduše můžete najít u nás za rozumné peníze! Za bezkonkureční cenu 499 Kč.