Dlažba Ergon Medley tecnica dark grey 60×120 cm mat EH7H

Nejprodávanější produkt Dlažba Ergon Medley tecnica dark grey 60x120 cm seženete lehce tu v oblíbené kategorii obklady. Vyberte si... více informací »
Dlažba Ergon Medley tecnica dark grey 60x120 cm mat EH7H
Značka: Ergon
1 599 Kč
Přejít do obchodu »
Nejprodávanější produkt Dlažba Ergon Medley tecnica dark grey 60x120 cm seženete lehce tu v oblíbené kategorii obklady. Vyberte si...

Nejprodávanější produkt Dlažba Ergon Medley tecnica dark grey 60×120 cm seženete lehce tu v oblíbené kategorii obklady. Vyberte si akční produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele Ergon. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Ergon pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty. Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v šedé barvě v designu cementu o rozměru 19,8×119,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.

Dlažba Ergon Medley tecnica dark grey 60x120 cm mat EH7H od dodavatele s dobrým jménem Ergon pohodlně pořídíte tady teď za příznivou cenu! Právě teď za cenu 1 599 Kč.